Skip to main content

Elektryka Morska powstała ponad 16 lat temu. W skład firmy wchodzi biuro projektowe, nowoczesna hala produkcyjna oraz dział zajmujący się sprzedażą kabli i podzespołów elektrycznych.
Stanowimy stabilną przystań dla klientów z branży morskiej, oferując im kompleksowe rozwiązania w obszarach elektryki, elektroenergetyki oraz systemów automatyki na jednostkach pływających.

Naszą dumą jest zdolność prowadzenia klienta przez pełen cykl projektowy: od koncepcji systemów elektrycznych przez dostawy okablowania i podzespołów elektrycznych, montaż, produkcję rozdzielnic, aż po niezawodny serwis.

Aktualnie rozwijamy Centrum Badawczo Rozwojowe o powierzchni ponad 1600 m2 w Szczecinie. Jest to jedyne miejsce w Polsce, które kompleksowo dostarcza rozwiązania dla branży morskiej.
Realizujemy projekty badawczo-rozwojowe. Jednym z naszych wyróżniających się osiągnięć jest praca nad innowacyjnym autorskim napędem hybrydowym na statki.

Planujemy rozwinąć nasz projekt, dostosowując go do współpracy z ogniwami paliwowymi oraz źródłami energii odnawialnej. Naszym priorytetem w najbliższych latach jest minimalizacja emisji spalin i innych substancji niebezpiecznych wytwarzanych przez statki.

ELEKTRYKA MORSKA
ul. Gdańska 36,
70-952 Szczecin
+48 91 852 47 07
info@elektrykamorska.pl